1. Mapon Help Center
  2. Lietotāju pārvaldība

Lietotāju profili Mapon platformā

Viena konta izmantošana visām darbībām var šķist ērta, taču tā var ātri radīt sarežģījumus, jo īpaši, ja to dažādiem mērķiem izmanto vairākas personas. Tas var radīt organizatorisku haosu un t potenciālu risku Tavu datu drošībai.

Mapon platformā Tu vari risināt šo problēmu, veidojot vairākus lietotāju profilus ar dažādiem piekļuves līmeņiem un funkcijām.


Galvenās funkcijas un priekšrocības:

  1. Pielāgojami piekļuves līmeņi: Mapon ļauj pielāgot piekļuves līmeņus katram lietotāja profilam, nodrošinot elastību un kontroli pār platformas funkcionalitātes izmantošanu.
  2. Lietotāju iestatījumi efektivitātei: Viena no parocīgākajām funkcijām ir iespēja izveidot lietotāja iestatījumu veidni. Tas nozīmē, ka nav nepieciešams konfigurēt iestatījumus no jauna katru reizi, kad tiek izveidots jauns profils.
  3. Uzlabota datu drošība: Atsevišķi lietotāju profili ar pielāgotām piekļuves tiesībām ievērojami uzlabo Mapon datu drošību. Piekļuves ierobežošana konkrētai informācijai un funkcijām samazina nesankcionētu platformas izmantošanu un potenciālu datu aizsardzības pārkāpumu risku.
  4. Organizēta darba plūsma: Vairāku lietotāju profilu ieviešana ne tikai nodrošina drošību, bet arī veicina organizētāku un efektīvāku darba plūsmu Tavā uzņēmumā. Katrs lietotājs var koncentrēties uz saviem uzdevumiem, neapkraujot sevi ar nevajadzīgu informāciju.