1. Mapon Help Center
  2. Transportlīdzekļu datu analīze

Kāpēc nestrādā attālinātā tahogrāfu failu lejupielāde?

Lai gan attālinātā tahogrāfu failu lejupielāde Mapon platformā ir izstrādāta tā, lai tā notiktu bez aizķeršanās, ir situācijas, kad process var nedarboties, kā paredzēts.

Šeit ir daži iespējamie iemesli, kāpēc attālinātā lejupielāde var nebūt veiksmīga:

  1. Beidzies uzņēmuma kartes derīguma termiņš - ja tava uzņēmuma kartes derīguma termiņš ir beidzies, attālināto lejupielādes procesu nevar veikt. Pārliecinies, ka karte ir derīga, lai izvairītos no lejupielādes procesa pārrāvumiem.
  2. Nepilnīgi lejupielādes nosacījumi - lai attālinātā tahogrāfa lejupielāde būtu sekmīga, ir jāizpildās vairākiem nosacījumiem. Tas ietver tādus faktorus kā transportlīdzekļa aizdedzes ieslēgšana, pareizs iekārtas pieslēgums un stabils mobilā tīkla signāls. Ja šie nosacījumi netiek izpildīti, lejupielāde nav iespējama.
  3. Ierīces savienojuma problēmas - neveiksmīgas attālinātās lejupielādes iespējamais iemesls varētu būt tehniskas problēmas ar telemātikas iekārtas savienojumu ar tahogrāfu.
  4. Tahogrāfa iekšējā kļūda - reizēm paša tahogrāfa sistēmas iekšējās kļūdas var traucēt attālināto lejupielādi. Šādos gadījumos var būt nepieciešams novērst konkrētā tahogrāfa bloka darbības traucējumus un lūgt tehnisko palīdzību specializētiem tahogrāfa tehniķiem. 
  5. Problēmas ar tahogrāfu datu serveri - pārrāvumi vai Interneta pieslēguma traucējumi var kavēt attālināto lejupielādes pieprasījumu apstrādi.
  6. Liels autoparka izmērs - gadījumos ar īpaši lielu autoparku, iespējams, ka viena tahogrāfa uzņēmuma karte nespēs efektīvi izpildīt visus lejupielādes pieprasījumus. Šādos gadījumos var būt nepieciešams apsvērt vairāku uzņēmuma karšu pasūtīšanu, lai efektīvāk sadalītu lejupielāžu pieprasījumus.
  7. Bāzes izmantošana - bāzes izmantošana ļauj sadalīt transportlīdzekļus un vadītājus grupās, īpaši, ja vienā Mapon kontā ir reģistrēti dažādu saistītu uzņēmumu transportlīdzekļi. Pārliecinies, ka transportlīdzekļi ir iekļauti atbilstošajā bāzē, lai lejupielāde varētu notikt.
  8. Uzņēmuma kartes reģistrācija tahogrāfā - lai lejupielādes autorizācijas process varētu notikt, uzņēmuma kartei jābūt reģistrētai tahogrāfā, tādējādi norādod uz transrpotlīdzekļa piederību tavam uzņēmumam. Autorizācijas laikā sistēma pārbauda, vai serverī esošā karte sakrīt ar tahogrāfā reģistrēto karti. Ja tās nesakrīt, lejupielāde nebūs iespējama. Ņem vērā, ka transporta kontrole var piemērot naudas sodu, ja tahogrāfā nav ierakstīta tava uzņēmuma karte.
  9. Iekārtu atbilstība - ne visas iekārtas un tahogrāfi atbalsta attālināto lejupielādi. Pārbaudi, vai transportlīdzeklī uzstādītais tahogrāfs un telemātikas ierīce ir saderīgi, lai nodrošinātu netraucētu attālinātu tahogrāfa failu lejupielādi.

 

Ja tev rodas grūtības ar attālināto tahogrāfa lejupielādi un nepieciešama papildu palīdzība, lūdzu, sazinies ar mūsu klientu atbalstu, sūtot e-pastu uz support@mapon.com