1. Mapon Help Center
  2. Transportlīdzekļu datu analīze

Kāpēc Mapon platformā es nevaru redzēt degvielas datus, ja transportlīdzeklis ir aprīkots ar CAN savienojumu?

Dažādām mašīnām degvielas uzskaite borta datorā notiek atšķirīgi. Vienā gadījumā tiek uzskaitīti litri, savukārt citos gadījumos uzskaite notiek procentuāli. Mapon iekārtas ar CAN pieslēgumu spēj nolasīt šos datus gan litros, gan procentos.

Lai transportlīdzekļa profilā atspoguļotos degvielas līmenis un visas degvielas uzpildes, ir jānorāda degvielas tvertnes tilpums.

Ir vairāki veidi kā atvērt transportlīdzekļa profilu, taču ātrākais veids būtu pašā kartē, kad jau esi atvēris mašīnu. Nospied uz mašīnas numura, kurš ir iekrāsots zilā krāsā.


Atvērtajā logā Transportlīdzekļa profils, labajā pusē nospied pogu "Rediģēt transportlīdzekli"

 

Rediģēšanas logā atver sadaļu Tehniskā informācija. Šeit atradīsi visus tehniskos parametrus, ko vari norādīt, lai informācija par tavu transportlīdzekli pilnvērtīgi atspoguļojas arī atskaitēs un citās Mapon sadaļās. 

Izvēlies degvielas tipu un ievadi degvielas bākas tilpumu. Kad esi norādījis visu nepieciešamo informāciju, spied "Saglabāt".

 


No šī brīža mēs sāksim atspoguļot degvielas datus pilnvērtīgi.

Ja esi ievadījis nepieciešamo informāciju un joprojām neredzi degvielas datus, lūdzu, sazinies ar Mapon klientu atbalstu, lai saņemtu papildu palīdzību.