Kā lejupielādēt tahogrāfa failus no Mapon konta?

Tavi tahogrāfu faili, ko esam attālināti lejupielādējuši no tahogrāfa, saglabājas uzņēmuma Mapon kontā.

Ja tev ir jāiesniedz sava autoparka un/vai autovadītāju tahogrāfa faili kādai kontrolējošajai iestādei, tad dodies uz sadaļu Atskaites.Atrodi apakšsadaļu Tahogrāfs un nospied uz tās.Tev atvērsies visas ar tahogrāfu datiem saistītas atskaites.Atkarībā no tā, kuri tahogrāfu faili tev ir jāiesniedz, izvēlies Digitālā tahogrāfa transp. faili vai Digitālā tahogrāfa vadītāju faili.

Ja esi izvēlējies transportlīdzekļu failus, tad šajā atskaitē tev ir iespēja atlasīt konkrētu mašīnu vai visas mašīnas, kurām ir notikušas vai notiek attālinātās lejupielādes. Ja izvēlies konkrētu mašīnu, ieraksti tās numuru attiecīgajā logā. Ja tev ir jāatlasa visas mašīnas, atstāj šo logu tukšu un uzreiz izvēlies periodu.

Ņem vērā! Transportlīdzekļu failus iespējams atlasīt par periodu, kas nepārsniedz vienu mēnesi.

Kad esi atlasījis transportlīdzekļu tahogrāfa failus, tev ir iespēja tos lejupielādēt gan atsevišķi, gan izveidot arhīvu ar visiem atlasītajiem failiem. 

Lai lejupielādētu visus atlasītos failus uzreiz, spied uz ".ZIP" pogas labajā pusē. Mapon automātiski izveidos un lejupielādēs arhīvu ar visiem atlasītajiem tahogrāfa failiem.


Ja esi izvēlējies autovadītāju failus, tad šajā atskaitē tev ir iespēja atlasīt konkrētu autovadītāju, vairākus vai visus savus autovadītājus, kuriem ir notikušas vai notiek attālinātās lejupielādes. Ja izvēlies konkrētu autovadītāju, ieraksti viņa vārdu vai izvēlies no autovadītāju saraksta. Ja tev ir jāatlasa visi autovadītāji, atstāj šo logu tukšu un uzreiz atlasi nepieciešamo periodu.

Kad esi atlasījis autovadītāju tahogrāfa failus, tev ir iespēja tos lejupielādēt gan atsevišķi, gan izveidot arhīvu ar visiem atlasītajiem failiem. 

Lai lejupielādētu visus atlasītos failus uzreiz, spied uz ".ZIP" pogas labajā pusē. Mapon automātiski izveidos un lejupielādēs arhīvu ar visiem atlasītajiem tahogrāfa failiem.

Ņem vērā! Atlasīt autovadītājus iespējams par jebkuru periodu, taču liela datu apjoma gadījumā izveidot .ZIP arhīvu var nebūt iespējams.