Kā izveidot kontu Polijas e-TOLL sistēmā?

Ja tev vēl nav e-TOLL konta, tu vari noskatīties video par to, kā to izveidot, vai arī sekot tālāk sniegtajām norādēm. 

  1. Dodies uz https://etoll.gov.pl/en/, ekrāna augšējā labajā stūrī noklikšķini uz "Sign in to OCA" un pēc tam, kad atvērts autentifikācijas metožu saraksts, izvēlies "Login and password”.
  2. Noklikšķini uz saites “Sign up”.

    e-TOLL.jpg
  3. Aizpildi reģistrācijas veidlapu, kurai ir divas daļas. Pirmajā posmā aizpildi visu nepieciešamo informāciju par sistēmas lietotāju. Pēc veidlapas aizpildīšanas uz norādīto e-pasta adresi tiks nosūtīts apstiprinājuma kods, kas jāievada zemāk esošajā laukā; šajā solī sistēma arī lūgs izveidot paroli.
  4. Nākamajā solī izvēlies, vai lietotājs tiks reģistrēts kā fiziska persona vai uzņēmums. Ja izvēlies "I am registering as a business", tiks atvērta cita reģistrācijas veidlapa, kurā būs nepieciešams ievadīt informāciju par uzņēmumu.
  5. Pēc veidlapas aizpildīšanas sistēma lūgs pievienot uzņēmuma pārstāvja pases vai personas apliecības fotoattēlu (tas ir atkarīgs no reģistrācijas procesa sākumā izvēlētā dokumenta veida), lai apstiprinātu identitāti, kā arī uzņēmuma reģistrācijas apliecību. Ja nevēlies pievienot fotoattēlu, informāciju vari iesniegt arī uz vietas e-TOLL servisa centros Polijā.
  6. Sadaļā "Billing account" ir jāievada norēķinu informācija.
  7. Dodies uz sadaļu "Vehicles" un reģistrē savus transportlīdzekļus.

Ņem vērā! Aizpildot reģistrācijas veidlapu, jāpievieno transportlīdzekļa reģistrācijas apliecības fotoattēls. Pēc tam, kad veidlapa būs veiksmīgi aizpildīta, ekrānā redzēsi transportlīdzekļa reģistrācijas numuru.