1. Mapon Help Center
  2. Lietotāju pārvaldība

Kā izveidot jaunu lietotāju?

Jaunus lietotājus var izveidot esošs lietotājs ar administratora vai neierobežotām pieejas tiesībām.
 
  1. Lai pievienotu jaunu lietotāju, klikšķini IZVEIDOT JAUNU LIETOTĀJU.
  2. Ievadi visu nepieciešamo profila informāciju. Ievēro! Platformā nevar būt divi lietotāji ar vienu un to pašu e-pasta adresi. Ja ievadīto e-pasta adresi jau izmanto citam lietotājam, par to saņemsi attiecīgu paziņojumu platformā.
  3. Sadaļā  PROFILA IESTATĪJUMI izvēlies tiesību tipu - ierobežotas tiesības, ja vēlies lietotājam ierobežot dažas pieejas. Savukārt, izvēloties neierobežotas piekļuves tipu, papildu darbības pieejas tiesību aktivizēšanai nebūs nepieciešamas. 
  4. Pēc nepieciešamības izveido papildu lauku, lai paplašinātu pieejamo informāciju par lietotāju. Papildu laukus var izveidot un pielāgot sadaļā IESTATĪJUMI.
  5. Lietotājiem ar ierobežotām pieejas tiesībām pieejamās sadaļas un darbību tiesības var tikt piešķirtas atbilstošās sadaļās. Vairāk informācijas lasi sadaļā PIEEJAS TIESĪBAS.
  6. Kad visa nepieciešamā informācija ievadīta, klikšķini SAGLABĀT.

Uznirstošais logs tiks aizvērts, un jaunais lietotājs būs redzams kopējā lietotāju sarakstā, ja visa ievadītā informācija ir atbilstoša un korekta.

Ja kāds no ievades laukiem būs aizpildīts nekorekti vai tiks fiksēts informācijas trūkums, redzēsi atbilstošu kļūdas paziņojumu.