1. Mapon Help Center
 2. Pirmie soļi
 3. Konta un lietotāju pārvaldība

Kā izveidot jaunu lietotāju?

 

Lietotāju pārvaldība ir pieejama esošajiem lietotājiem ar administratora vai neierobežotas pieejas tiesībām.

 

Jauna lietotāja izveide


   
 1. Rīkjoslā atrodi Iestatījumi >> Lietotāji , lai atvērtu lietotāju pārvaldības sadaļu. 2. Augšejā labajā stūrī noklikšķini uz IZVEIDOT JAUNU LIETOTĀJU.
   


 3. Sadaļā Profila iestatījumi >> Tips izvēlies pieejas ierobežojuma tiesības un aizpildi nepieciešamo informāciju lietotāja veidlapā. 4. Lietotājiem ar ierobežotām tiesībām attiecīgajās sadaļās var piešķirt pieejamos platformas moduļus un tiesības veikt darbības.
  Lai iegūtu plašāku informāciju, skatīt cilni Pieejas tiesības.

 5. Pēc visas nepieciešamās informācijas ievadīšanas noklikšķiniet uz SAGLABĀT.

 

Biežāk uzdotie jautājumi


1. Kāda ir atšķirība starp ierobežotām un neierobežotām lietotāju pieejas tiesībām?

Lietotāji ar neierobežotām pieejas tiesībām varēs izmantot visas klienta profilā pieejamās funkcijas un risinājumus, savukārt lietotājiem ar ierobežotām pieejas tiesībām būs pielāgoti atļauju iestatījumi, kas noteiks datus, kuriem lietotājs var piekļūt.


2. Kā izveidot administratora kontu savam uzņēmumam?

Lai izveidotu administratora lietotāju savam uzņēmumam, sazinies ar Mapon klientu atbalsta komandu, nosūtot e-pastu uz support@mapon.com    


3. Kāpēc es nevaru izveidot lietotāju ar jau esošu e-pasta adresi?

Mapon nodrošina, ka katram platformas lietotājam ir unikāla e-pasta adrese, lai saglabātu kontaktinformācijas integritāti. Ja sastopies ar paziņojumu, kurā tiek pieprasīta cita e-pasta adrese, jo norādītā jau tiek izmantota, nekautrējieties sazināties ar mums, lai atrisinātu šo problēmu.